Τρίτη, 29 Σεπτεμβρίου 2009

Αναβληθέντας αγώνας Νίκη Μακρακώμης- ΑΧιλλέας Δομοκού

Τετάρτη 30-9-2009 ώρα: 16.30

......Από το 36' και με το σκόρ 1-0
Αγώνας: Νίκη Μακρακώμης - Αχιλλέας Δομοκού 3-0
Διαιτητής: Ντζάθας Χαρίλαος
Βοηθοί: Τσαλίκης - Σκεπετάρης

Σάββατο, 26 Σεπτεμβρίου 2009

Αποτελέσματα A1 & A' ΕΠΣΦ

Αποτελέσματα Α1- ερασιτεχνικής κατηγορίας
Αστήρ Σταυρού- Αχιλλέας Δομοκού 1-3
Προοδευτική Λάρυμνας – Φραντζή 4-2
Άρης Αγ. Κωνσταντίνου- Νίκη Μακρακώμης 1-1
Μαλεσίνα 2008- Γλύφα 0-1
Δαμάστα- Κομποτάδες 3-1
Ηρακλής Ροδίτσας –Έφηβοι ΑΣ Λαμία 1-1
Αταλάντη - Ελατειακός 1-1
Αρχάνι – Δάφνη Λιβανατών 2-2
Στυλίδα - Οπούντιος Μαρτίνου 1-0

Αποτελέσματα Α- ερασιτεχνικής κατηγορίας

Βαρδάτες –Προμηθέας Στυλίδας 0-3
Μαγνησιακός -Παγκρατιακός 2-0
Κεραυνός Βαθυκοίλου- Κένταυρος Αχινού 2-0
Ράχες –Αυλάκι 2-0
Α.Ε.Ν.Α. –Νίκη Αγ. Παρασκευής 1-3
Ολυμπιακός Λαμίας-Πελασγιακός 2-1
Τυμφρηστός - Καστρί 1-3
Πλατύστομο - Μεξιατικός 2-3
Θύελλα Ροδωνιάς –Ατρόμητος Π. Γιανιτσούς 3-0
Κεραυνός Αγ.Γεωργίου- Δόξα Ζηλευτού 5-4
Σπερχειάδα 2005- Βράχα 3-0
Ατρόμητος Αμουρίου -Παμφθιωτικός 2-1
Τσούκα - Βίτωλη 3-1

Πέμπτη, 24 Σεπτεμβρίου 2009

3η Αγωνιστική Α1 & 1η για την Α' κατηγορία ΕΠΣΦ



Πρωτάθλημα Α1- ερασιτεχνικής κατηγορίας
3η αγωνιστική Σάββατο 26-09-2009 ώρα : 16.30


Αγώνας: Αστήρ Σταυρού- Αχιλλέας Δομοκού
Διαιτητής: Γιαννόπουλος Χρήστος
Βοηθοί: Μπακάλης- Κουτσούμπας Κώστας

Αγώνας: Προοδευτική Λάρυμνας - Φραντζή
Διαιτητής: Ξηρομερίτης Κώστας
Βοηθοί: Αυγέρης - Καραγεώργος

Αγώνας: Άρης Αγ. Κωνσταντίνου- Νίκη Μακρακώμης
Διαιτητής: Σταμάτης Χρήστος
Βοηθοί: Σκάρλας - Παραστατίδης

Αγώνας: Μαλεσίνα 2008- Γλύφα
Διαιτητής: Μουτσώκος Βελισσάριος
Βοηθοί: Ζιώγας -Τσουκνίδας

Αγώνας: Δαμάστα- Κομποτάδες
Διαιτητής: Κυριακόπουλος Γεώργιος
Βοηθοί: Πατάγιας -Ζαφείρης

Αγώνας: Ηρακλής Ροδίτσας –Έφηβοι ΑΣ Λαμία
Διαιτητής: Ντζάθας Χαρίλαος
Βοηθοί: Δόσκορης- Λουκάς Δ.

Αγώνας: Αταλάντη - Ελατειακός
Διαιτητής: Μπλούνας Ιωάννης
Βοηθοί: Αποστόλου Γεωργία -Δουδούμης

Αγώνας: Αρχάνι – Δάφνη Λιβανατών
Διαιτητής: Τζοβάρας Γεώργιος
Βοηθοί: Ντόβας Ι. - Δαουκλιώτης Κ.

Αγώνας: Στυλίδα - Οπούντιος Μαρτίνου
Διαιτητής: Ξαρχάς Νίκος
Βοηθοί: Δαουκλιώτης Α.- Κοτσιλίτης



Πρωτάθλημα Α- ερασιτεχνικής κατηγορίας
1η αγωνιστική Σάββατο 26-09-2009 ώρα : 16.30


Αγώνας: Βαρδάτες –Προμηθέας Στυλίδας
Διαιτητής: Γκαλιμάνης Ε.
Βοηθοί: Κόντος- Γαλάνη Δώρα
Αγώνας: Μαγνησιακός -Παγκρατιακός
Διαιτητής: Οικονόμου Θ.
Βοηθοί: Τσούμας - Σάκκος
Αγώνας: Κεραυνός Βαθυκοίλου- Κένταυρος Αχινού
Διαιτητής: Γκοντίνος Γ.
Βοηθοί: Κατσόγιαννος - Πισπιρίγκος
Αγώνας: Ράχες -Αυλάκι
Διαιτητής: Καρακώστας Δ.
Βοηθοί: Παγιατάκη – Ξηρομερίτης Γ.
Αγώνας: Α.Ε.Ν.Α. –Νίκη Αγ. Παρασκευής
Διαιτητής: Βλάχος Ε.
Βοηθοί: Τσάβος -Λιόσης
Αγώνας: Ολυμπιακός Λαμίας-Πελασγιακός Γηπ: Γαλανεϊκων
Διαιτητής: Βελέτζας Γ.
Βοηθοί: Παππά Κατερίνα –Λιτοσελίτης Γ.
Αγώνας: Τυμφρηστός - Καστρί
Διαιτητής: Αναγνώστου Κ.
Βοηθοί: Χατζηθεοδώρου – Γκιολές
Αγώνας: Πλατύστομο - Μεξιατικός
Διαιτητής: Κιούσης Π.
Βοηθοί: Μπέη Βιβή - Κανδηλάρης
Αγώνας: Θύελλα Ροδωνιάς –Ατρόμητος Π. Γιανιτσούς Γηπ. Ε.Π.Σ.Φ.
Διαιτητής: Παπαμίχος Ι
Βοηθοί: Μαρανδιανός Δ.- Δαϊτσιώτη Μαρία
Αγώνας: Κεραυνός Αγ.Γεωργίου- Δόξα Ζηλευτού
Διαιτητής: Τσιορτός Κ.
Βοηθοί: Κεκετσίδης- Καραγιάννη Βιβή
Αγώνας: Σπερχειάδα 2005- Βράχα Γηπ. Καλλιθέας
Διαιτητής: Σκεπετάρης Π.
Βοηθοί: Μπάμπαλης –Κουτσούμπας Μάκης
Αγώνας: Ατρόμητος Αμουρίου -Παμφθιωτικός Γηπ.Λιανοκλαδίου
Διαιτητής: Καταραχιάς Α.
Βοηθοί: Μπέλλης - Χαρίσης
Αγώνας: Τσούκα - Βίτωλη
Διαιτητής: Κούτζος Ν.
Βοηθοί: Γερασιμίδης - Καλαμάρας




Πρωτάθλημα Α- ερασιτεχνικής κατηγορίας
1η αγωνιστική Κυριακή 27-09-2009 ώρα : 16.30

Αγώνας: Νέο Μοναστήρι – Άρης Λαμίας
Διαιτητής: Καρακώστας Δ.
Βοηθοί: Σκεπετάρης - Σάκκος
Αγώνας: Μακρολίβαδο- Ακαδημία Ποδ. Λαμίας
Διαιτητής: Ξηρομερίτης Κ.
Βοηθοί: Παππά Κατερίνα- Κανδηλάρης
Αγώνας: Κένταυρος Μελιταίας - Ευρυτανικός
Διαιτητής: Ξαρχάς Ν
Βοηθοί: Βλάχος - Σκάρλας
Αγώνας: Δίβρη- Εκκάρα Γηπ. Γαλανέϊκων
Διαιτητής: Οικονόμου Θ.
Βοηθοί: Καλαμάρας –Κουτσούμπας Μάκης
Αγώνας: Καλαμάκι -Όμβρος Γηπ. ΕΠΣΦ ώρα 10.30
Διαιτητής: Κυριακόπουλος Γ.
Βοηθοί: Ζαφείρης -Μουτσώκος
Αγώνας: Ν. Γιανιτσού –Κορομηλιά Γηπ. ΕΠΣΦ ώρα 18.00
Διαιτητής: Μπλούνας Ι
Βοηθοί: Μπάμπαλης – Ξηρομερίτης Γ.
Αγώνας: Ελπίδες –Ατσαλένιος Πετρωτού Γηπ. ΕΠΣΦ ώρα 15.30
Διαιτητής: Δαουκλιώτης Κ.
Βοηθοί: Δαουκλιώτης Α. – Γαλάνη Δώρα
Αγώνας: Δαφνησιακός -Ηράκλεια
Διαιτητής: Τσιούτζουρας Σ.
Βοηθοί: Μαρανδιανός - Λιτοσελίτης Γ
Αγώνας: Αετός Μενδενίτσας – Νεο Κρίκελλο
Διαιτητής: Κουντουριώτης Α.
Βοηθοί: Μπακάλης- Κόντος
Αγώνας: Κόμνηνoς - Αγρότης Τραγάνας Γηπ. Αγ. Σεραφείμ
Διαιτητής: Ντζάθας Χ.
Βοηθοί: Ντόβας Ι. – Μπέη Βιβή
Αγώνας: Αταλάντη 92 - Ρεγγίνι
Διαιτητής: Ζιώγας Δ.
Βοηθοί: Παπαμίχος- Δαϊτσιώτη Μαρία
Αγώνας: Ευβοϊκός Λογγού - Καινούριο
Διαιτητής: Γκαλιμάνης Ε
Βοηθοί: Χατζηθεοδώρου- Καραγεώργος
Αγώνας: Πανζελιακός – Αστήρ Αγ. Σεραφείμ
Διαιτητής: Δουδούμης Α
Βοηθοί: Αποστόλου Γεωργία -Δόσκορης
Αγώνας: Καμένα Βούρλα- Ολυμπιακός Εξάρχου
Διαιτητής: Τζοβάρας Γ.
Βοηθοί: Πατάγιας- Παραστατίδης
Αγώνας: Καλύβια –Αίαντας Λαμίας
Διαιτητής: Γιαννόπουλος Χ.
Βοηθοί: Αυγέρης – Γιαννοπούλου Τασία

Σάββατο, 19 Σεπτεμβρίου 2009

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α1

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ηςΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉς Α1


Φρατζή -Σταυρός 1-0
Νίκη Μακρακώμης - Αχιλλέας Δομοκού –Διεκόπη λόγω βροχής στο 42’ (1-0)
Γλύφα -Αρης Αγ. Κωνσταντίνου 2-4
Εθνικός Κομποτάδων- Κηφισσός 2-1
Έφηβοι ΑΣ Λαμία- Μαλεσίνα 1-0
Ελατειακός -Δαμάστα 2-0
Δάφνη Λιβανατών – Ηρακλής Ροδίτσας 1-2
Οπούντιος Μαρτίνου - Αταλάντη 0-1
Στυλίδα –Αρχάνι 2-0


ΚΥΠΕΛΛΟ Ε.Π.Σ.Φ.

Μαγνησιακός - Νίκη Αγ. Παρασκευής 6-3

Παρασκευή, 18 Σεπτεμβρίου 2009

ΟΔΗΓΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ Ε.Δ./Ε.Π.Σ.ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ


ΟΔΗΓΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ Ε.Δ./Ε.Π.Σ.Φ. ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ


Συνάδελφοι
Με την έναρξη του πρωταθλήματος 2009-2010 θέλουμε να σας επισημάνουμε τα παρακάτω:

1. Απαγορεύεται το κάπνισμα εντός αγωνιστικού χώρου και στο χώρο των αποδυτηρίων από όλους τους συμμετέχοντες στον αγώνα (παράγοντες-ποδοσφαιριστές & διαιτητές).
2. Οι προπονητές και οι βοηθοί προπονητές να έχουν υποχρεωτικά ταυτότητα με της σφραγίδα της Ε.Π.Σ.Φ.
3. Υποχρεωτικά καταστάσεις υγείας θεωρημένες.
4. Άδεια από την Ε.Π.Σ.Φ. για την διαφήμιση στις στολές των παιχτών.
5. Ο αναγραφόμενος παράγοντας να αναφέρετε στην κατάσταση του Δ.Σ.
6. Απαγορεύεται η παρουσία αναπληρωματικών στον πάγκο χωρίς εμφάνιση της ομάδας .
7. Πριν την έναρξη του αγώνα να κλειδώνουν οι πόρτες του γηπέδου.
8. Δικαίωμα παραμονής στον πάγκο, δυο άτομα (παράγοντας και προπονητής).
9. Να αναγράφονται οι τραυματισμοί στο Φ.Α και ότι έγινε αντικατάσταση και να ερωτούν τον αρμόδιο παράγοντα εαν ο ποδοσφαιριστής μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο.
10. Έλεγχο για φαρμακεία και φορεία.
11. Έλεγχο των δικτύων πριν την έναρξη του αγώνα.
Ε.Δ./Ε.Π.Σ.Φ.
Ι. Σπυρόπουλος Α. Παπακώστας Ε. Πολυχρονάκης

Πέμπτη, 17 Σεπτεμβρίου 2009

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

Ανακοίνωση Διεύθυνσης Ανάπτυξης Διαιτησίας


ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ ΠΡΩΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ ΕΚΠ/ΤΗΣ ΠΟΛΗ-ΝΟΜΟΣ
ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1 ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΛΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1 ΑΘΗΝΩΝ
ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 1 ΑΘΗΝΩΝ
ΜΠΕΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1 ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1 ΑΧΑΙΑΣ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1 ΔΡΑΜΑΣ
ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1 ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΠΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1 ΗΠΕΙΡΟΥ
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1 ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1 ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1 ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΠΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1 ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΠΙΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1 ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΠΛΑΤΩΝ 1 ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ 1 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1 ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΜ/ΗΛ 1 ΚΙΛΚΙΣ
ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1 ΚΟΖΑΝΗΣ
ΓΚΡΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1 ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΔΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1 ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1 ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΤΣΙΚΙΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΤΣΑΧΕΙΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1 ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΜΥΓΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1 ΣΕΡΡΩΝ
ΜΙΝΤΙΟΥΡΗΣ ΝΑΟΥΜ 1 ΣΕΡΡΩΝ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1 ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ
ΣΙΠΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1 ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΚΟΥΚΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1 ΧΑΝΙΩΝ
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1 ΧΑΝΙΩΝ



ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ ΕΚΠ/ΤΗΣ ΠΟΛΗ-ΝΟΜΟΣ
ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2 ΑΘΗΝΩΝ
ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2 ΑΘΗΝΩΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2 ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2 ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2 ΑΘΗΝΩΝ
ΤΣΑΛΕΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2 ΑΘΗΝΩΝ
ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2 ΑΘΗΝΩΝ
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 2 ΑΘΗΝΩΝ
ΛΥΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2 ΑΙΤΩΛΟΑΚ.
ΔΑΝΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2 ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΚΟΚΟΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2 ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΝΑΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2 ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΜΑΝΘΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 2 ΑΧΑΙΑΣ
ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2 ΑΧΑΙΑΣ
ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2 ΔΡΑΜΑΣ
ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΦΩΤΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 2 ΕΥΒΟΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2 ΗΛΕΙΑΣ
ΚΟΥΝΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΡΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2 ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2 ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2 ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΖΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2 ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2 ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΚΑΝΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΑΚΑΡΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ 2 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΤΑΠΑΤΖΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2 ΘΡΑΚΗΣ
ΖΗΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2 ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2 ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΟΥΡΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2 ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2 ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2 ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2 ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΤΡΙΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2 ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΧΑΙΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2 ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ
ΝΩΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2 ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΦΛΩΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2 ΦΩΚΙΔΟΣ
ΠΑΝΤΕΛΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΤΣΕΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΓΡΥΛΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2 ΧΑΝΙΩΝ
ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2 ΧΑΝΙΩΝ



ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ ΤΡΙΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ ΕΚΠ/ΤΗΣ ΠΟΛΗ-ΝΟΜΟΣ
ΑΡΜΑΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 3 ΑΘΗΝΩΝ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡ/ΜΠΟΣ 3 ΑΘΗΝΩΝ
ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3 ΑΘΗΝΩΝ
ΜΠΟΥΡΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 3 ΑΘΗΝΩΝ
ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3 ΑΘΗΝΩΝ
ΤΣΑΓΚΡΑΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3 ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΚΚΟΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3 ΑΙΤΩΛΟΑΚ.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑ/ΤΗΣ 3 ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΡΕΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 3 ΑΧΑΙΑΣ
ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 3 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΤΖΙΜΟΤΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 3 ΕΒΡΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 3 ΗΜΑΘΙΑΣ
ΤΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3 ΗΠΕΙΡΟΥ
ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3 ΗΠΕΙΡΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ/ΝΗΣ 3 ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3 ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΤΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 3 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΜΟΥΛΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3 ΚΟΖΑΝΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 3 ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 3 ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΝΙΤΣΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 3 ΛΑΡΙΣΑΣ
ΛΙΑΓΚΟΣ ΘΩΜΑΣ 3 ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 3 ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3 ΛΕΣΒΟΥ
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ/ΤΗΣ 3 ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3 ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΛΙΟΛΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 3 ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3 ΠΕΛΛΑΣ
ΜΑΒΙΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 3 ΠΙΕΡΙΑΣ
ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 3 ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 3 ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3 ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗ ΜΑΡΘΑ 3 ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΛΟΓΔΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3 ΧΑΝΙΩΝ
ΦΑΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 3B ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 3B ΗΛΕΙΑΣ
ΜΠΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3B ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΦΟΡΤΟΥΝΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 3B ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΖΗΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3B ΘΡΑΚΗΣ
ΝΤΟΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 3B ΘΡΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ 3B ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3B ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΛΥΡΑΤΖΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 3B ΞΑΝΘΗΣ
ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3B ΠΕΛΛΑΣ
ΚΟΥΓΚΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3B ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΑΝΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3B ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3B ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ
*Η κατηγορία 3Β είναι οι εκπαιδευτές οι οποίοι μπορούν να εκπαιδεύουν διαιτητές περιφερειακού και τοπικού πρωταθλήματος.

ΚΥΠΕΛΛΟ Ε.Π.Σ.Φ. Σαβατοκύριακο 19 & 20-9-09

ΚΥΠΕΛΛΟ Ε.Π.Σ.Φ.
Σάββατο 19-09-2009 ώρα : 16.00

Αγώνας: Μαγνησιακός - Νίκη Αγ. Παρασκευής
Διαιτητής: Γκαλιμάνης Ευάγγελος
Βοηθοί: Γκοντίνος – Δαουκλιώτη Ε.

ΚΥΠΕΛΛΟ Ε.Π.Σ.Φ.
Κυριακή 20-09-2009 ώρα : 16.00

Αγώνας: Ευβοϊκός - Καμένα Βούρλα - Γηπ. Αγ. Κωνσταντίνου
Διαιτητής: Ξηρομερίτης Κώστας
Βοηθοί: Τσιούντζουρας -Παραστατίδης

Αγώνας: Ολυμπιακός Εξάρχου – Αταλάντη 92
Διαιτητής: Αναγνώστου Κώστας
Βοηθοί: Τσούμας Χ – Λιτοσελίτης Γ.

Αγώνας: Ρεγγίνι - Αετός Μενδενίτσας
Διαιτητής: Μπακάλης Γεώργιος
Βοηθοί: Λουκάς Δ.- Γερασιμίδης

Αγώνας: Ατρόμητος Π. Γιανιτσούς - Τσούκα
Διαιτητής: Πρατήλας Δημήτριος
Βοηθοί: Χαρίσης – Μαρανδιανός Δ.

Αγώνας: Ν. Γιανιτσού – Θύελλα Ροδωνιάς - Γηπ. ΕΠΣΦ
Διαιτητής: Οικονόμου Θεόδωρος
Βοηθοί: Παπαμίχος - Κανδηλάρης

Αγώνας: Βαρδάτες - Παμφθιωτικός
Διαιτητής: Κιούσης Παναγιώτης
Βοηθοί: Σάκκος –Παππά Κατερίνα

Αγώνας: Μεξιατικός - Βράχα
Διαιτητής: Ζαϊμης Νίκος
Βοηθοί: Χατζηθεοδώρου – Παγιατάκη

Αγώνας: Παγκρατιακός –Α.Ε.Ν.Α.
Διαιτητής: Καρακώστας Δημήτρης
Βοηθοί: Λιόσης – Μπάμπαλης

Αγώνας: Άρης Λαμίας – Δίβρη Γηπ. Αγ.Θεοδώρων
Διαιτητής: Βλάχος Ευάγγελος
Βοηθοί: Ξηρομερίτης Γ –Γαλά

Πρωτάθλημα Α1- ερασιτεχνικής κατηγορίας

Πρωτάθλημα Α1- ερασιτεχνικής κατηγορίας
2η αγωνιστική Σάββατο 19-09-2009 ώρα : 16.30

Αγώνας: Φραντζή – Σταυρός Γηπ. Ε.Π.Σ.Φ.
Διαιτητής: Λιτοσελίτης Δημήτριος
Βοηθοί: Αποστόλου Γ. - Δουδούμης

Αγώνας: Νίκη Μακρακώμης - Αχιλλέας Δομοκού
Διαιτητής: Ντζάθας Χαρίλαος
Βοηθοί: Τσαλίκης - Σκάρλας

Αγώνας: Γλύφα -Αρης Αγ. Κωνσταντίνου Γηπ. Πελασγίας
Διαιτητής: Μπλούνας Ιωάννης
Βοηθοί: Ζαφείρης - Πατάγιας

Αγώνας: Εθνικός Κομποτάδων- Κηφισσός
Διαιτητής: Τζοβάρας Γεώργιος
Βοηθοί: Ντόβας Ι. - Δαουκλιώτης Κ.

Αγώνας: Έφηβοι ΑΣ Λαμία- Μαλεσίνα Γηπ: Ανθήλης
Διαιτητής: Γιαννόπουλος Χρήστος
Βοηθοί: Δαουκλιώτης Α. - Κατσόγιαννος

Αγώνας: Ελατειακός -Δαμάστα
Διαιτητής: Σταμάτης Χρήστος
Βοηθοί: Κοτσιλίτης - Λαγός

Αγώνας: Δάφνη Λιβανατών – Ηρακλής Ροδίτσας - Γηπ.Αγ. Κων/νου
Διαιτητής: Βελέντζας Γεώργιος
Βοηθοί: Παπασταθόπουλος Π. - Ζιώγας

Αγώνας: Οπούντιος Μαρτίνου - Αταλάντη
Διαιτητής: Τσιορτός Κώστας
Βοηθοί: Κουτσούμπας Κ - Καραγεώργος

Αγώνας: Στυλίδα -Αρχάνι
Διαιτητής: Σωσώνης Ιωάννης
Βοηθοί: Τσουκνίδας - Αυγέρης

Τετάρτη, 16 Σεπτεμβρίου 2009

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΦ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Ε.Π.Σ.Φ.
Τετάρτη 16-09-2009

Αγώνας: Μαλεσίνα 2008 - Οπούντιος Μαρτίνου 3-2

Αγώνας: Κηφισσός - Αταλάντη 0-5

Διαιτητές και παρατηρητές απο την Φθιώτιδα στις 19 & 20-9-09

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ SUPER LEAGUE ΕΛΛΑΔΑ 2009-2010
ΟΜΑΔΕΣ: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΛΑΡΙΣΑ 19/09/2009

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιαννόπουλος Γ.
ΒΟΗΘΟΙ: Τάτσης Δ. - Κωστάρας Π.
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Παππάς Α.
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Σπυρόπουλος Ι. ΕΠΣ Φθιώτιδας

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U -21
ΟΜΑΔΕΣ: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 19-9-09 - 12:00

Αθλ.Εγκ. ΠΑΕ Λεβαδειακού-Χαιρώνεια
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ : Σφακιανάκης Ι.
ΒΟΗΘΟΙ: Μεϊντανάς Α. - Κοσμάς Κ.
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Κλειτσάκης Α.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ U -17
ΟΜΑΔΕΣ: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 20-9-09 ΩΡΑ 12.00

Εγκαταστ. ΕΠΣ Βοιωτίας
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ : Λύτρας Μ.
ΒΟΗΘΟΙ: Κατσαρέλης Α.- Κουφογιάννης Δ.
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Σκούρας Π.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ Γ΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2009-2010
ΟΜΑΔΕΣ: ΤΡΙΚΑΛΑ ΤΑΠ-ΒΕΡΟΙΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κυριακόπουλος Γ.
ΒΟΗΘΟΙ : Κελάζογλου Γ. - Κριτόπουλος Ι.
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Σωσώνης Ι.

Δ’ ΕΘΝΙΚΗ
ΟΜΑΔΕΣ: ΑΕ ΙΑΣΩΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ-ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 20-9-09 - 16.00

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μανασης Κ
ΒΟΗΘΟΙ: Νικου Κ - Τσικρικας Ε
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Χαιδας Χ

Πίνακας παρατηρητών Δ΄ Εθνικής περιόδου 2009-2010

Πίνακας παρατηρητών Δ΄ Εθνικής περιόδου 2009-2010



ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ Δ΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2009-2010
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Π.Σ.
1. Βασσάλος Κων/νος Αθηνών
2. Δέτσης Δημήτριος Αθηνών
3. Καραπαναγιώτης Γεώργιος Αθηνών
4. Τζουραμάνης Φώτιος Αθηνών
5. Νικολάου Νικόλαος Ανατ. Αττικής
6. Τζώρας Ευάγγελος Δυτ. Αττικής
7. Αποστολίδης Πλάτων Μακεδονίας
8. Αρνάκης Αλέξανδρος Μακεδονίας
9. Ζαφειρίδης Βασίλειος Μακεδονίας
10. Νικολαΐδης Χαράλαμπος Μακεδονίας
11. Σαμαράς Αστέριος Μακεδονίας
12. Συντρίνης Ευστράτιος Μακεδονίας
13. Μαυρογιάννης Φραγκίσκος Πειραιά
14. Καραγιάννης Γεώργιος Αιτ/νίας
15. Ρεντίφης Κων/νος Αιτ/νίας
16. Τσαμπάς Βασίλειος Αιτ/νίας
17. Χρέλιας Χαράλαμπος Αιτ/νίας
18. Παπαβασιλείου Ανδρέας Αργολίδας
19. Σκουλής Δημήτριος Αργολίδας
20. Γεωργάρας Ιωάννης Αρτας
21. Τσίτσικας Απόστολος Αρτας
22. Αργυρίου Αγγελής Βοιωτίας
23. Τερματζίδης Κων/νος Βοιωτίας
24. Γεωργούλας Δημήτριος Γρεβενών
25. Νατσιόπουλος Αργύριος Γρεβενών
26. Τσιαμήτρος Δημήτριος Γρεβενών
27. Ανδρεάδης Ηλίας Δράμας
28. Ξηρόπουλος Γεώργιος Δράμας
29. Τιγγερίδης Βασίλειος Δράμας
30. Φοροζίδης Νικόλαος Δράμας
31. Νικολακάκης Ευάγγελος Εβρου
32. Ντέκος Αθανάσιος Εβρου
33. Γεροχειμώνας Εμμανουήλ Εύβοιας
34. Στεφανόπουλος Σταύρος Εύβοιας
35. Δημητρόπουλος Ευάγγελος Ηλείας
36. Δήμου Δημήτριος Ηλείας
37. Καραγιάννης Αντώνιος Ηλείας
38. Καλύβας Νικόλαος Ηπείρου
39. Μπίτας Βασίλειος Ηπείρου
40. Σιώμος-Γκίζας Χρήστος Ηπείρου
41. Μπούσης Γεώργιος Θεσπρωτίας
42. Παγωνόπουλος Γεώργιος Θεσσαλίας
43. Φορτούνας Λεωνίδας Θεσσαλίας
44. Γαντζίδης Παναγιώτης Θράκης
45. Μανάκας Νικόλαος Θράκης
46. Ντοσίδης Αναστάσιος Θράκης
47. Τσουγκρανάς Ιωάννης Θράκης
48. Κουκουζέλης Γεώργιος Καρδίτσας
49. Κοφίτσας Ματθαίος Καρδίτσας
50. Παπαλίτσας Δημήτριος Καρδίτσας
51. Τίκας Ευάγγελος Καρδίτσας
52. Νόνας �Γεωργίου Βασίλειος Καστοριάς
53. Λαμπριανίδης Πέτρος Κιλκίς
54. Τριαρίδης Παναγιώτης Κιλκίς
55. Γκολφινόπουλος Ανδρέας Κορινθίας
56. Καλιόλιας Γεώργιος Κορινθίας
57. Κάλλας Δημήτριος Κορινθίας
58. Κασκαντίρης Δημήτριος Κορινθίας
59. Μπαλτσαβιάς Ευστράτιος Κορινθίας
60. Νίτερος Ιωάννης Κορινθίας
61. Πάτρας Χαράλαμπος Κορινθίας
62. Γαλάνης Χρήστος Λακωνίας
63. Δογαντζής Γεώργιος Λακωνίας
64. Στρίφας Γεώργιος Λακωνίας
65. Τζανετάκος Αναστάσιος Λακωνίας
66. Νταβός Θεόδωρος Λάρισας
67. Βόμβας Εμμανουήλ Λέσβου
68. Στεργίου Θεόδωρος Λέσβου
69. Κοσσάρης Νικόλαος Μεσσηνίας
70. Μιχαλακέας Αντώνιος Μεσσηνίας
71. Τζάννες Νικόλαος Μεσσηνίας
72. Τζανετέας Ευάγγελος Μεσσηνίας
73. Ζαïτίδης Αγγελος Ξάνθης
74. Καραμπιπέρης Θεοφάνης Ξάνθης
75. Λύρατζης Πασχάλης Ξάνθης
76. Αδαμίδης Δημήτριος Πέλλας
77. Βασιλειάδης Περικλής Πέλλας
78. Επιτροπάκης Αθανάσιος Πέλλας
79. Μπίνος Γεώργιος Πέλλας
80. Οφίδης Αριστείδης Πιερίας
81. Δράκος Ιωάννης Πρέβεζας
82. Ευθυμίου Γεώργιος Πρέβεζας
83. Σαράφογλου Γεώργιος Πρέβεζας
84. Φραγκούλης Γεώργιος Πρέβεζας
85. Βαμβακίδης Αρχοντής Ρεθύμνου
86. Βαλλής Δημήτριος Σάμου
87. Γερολύμου Δημήτριος Σάμου
88. Γελαδάρης Απόστολος Τρικάλων
89. Κουγκουλός Χρήστος Τρικάλων
90. Μανασής Βασίλειος Τρικάλων
91. Ντόβας Δημήτριος Φθιώτιδας
92. Πουγκακιώτης Επαμ/νδας Φθιώτιδας
93. Σκούρας Παναγιώτης Φθιώτιδας

94. Ηλιάδης Δημήτριος Φλώρινας
95. Ρήγας Γεώργιος Φωκίδας
96. Αγγελάκης Βασίλειος Χανίων
97. Θεοδωρίδης Γεώργιος Χανίων
98. Μαχαίρας Ιωάννης Χίου
99. Ρούλης Παντελής Χίου

Τρίτη, 15 Σεπτεμβρίου 2009

Νέες στολές Διαιτητών

Παρακαλούνται όλοι οι εν ενεργεία Διαιτητές του Συνδέσμου να επικοινωνήσουν μέχρι την Τετάρτη 23-9-2009, με τον Γενικό Γραμματέα κ.Παπακώστα (6974 934800) για το χρώμα (κίτρινο η μαύρο )της στολής και το νούμερο (S,M,L,XL)που θέλουν να παραγγείλουν.

ΚΥΠΕΛΛΟ Ε.Π.Σ.Φ. Τετάρτη 16-09-2009

ΚΥΠΕΛΛΟ Ε.Π.Σ.Φ.
Τετάρτη 16-09-2009 ώρα : 16.30

Αγώνας: Μαλεσίνα 2008 - Οπούντιος Μαρτίνου
Διαιτητής: Τζοβάρας Γεώργιος
Βοηθοί: Τσαλίκης - Κυριαζής

Αγώνας: Κηφισσός - Αταλάντη
Διαιτητής: Γιαννόπουλος Χρήστος
Βοηθοί: Δουδούμης - Δόσκορης

Δελτίο Τύπου Ε.Δ./Ε.Π.Σ.Φ.

Επιτροπή Διαιτησίας
Ε.Π.Σ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Οθωνος 1 35100 Λαμία
Τηλ: 2231051966

Λαμία: 14-09-2009

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Θέμα: «Επανεξέταση παρατηρητών Διαιτησίας και παρατηρητές Γ’ Εθνικής από την Φθιώτιδα».

1. Από τη Διεύθυνση Ανάπτυξης Διαιτησίας της ΕΠΟ ανακοινώνεται ότι οι παρατηρητές διαιτησίας Εθνικών Κατηγοριών, που δεν κατόρθωσαν να περάσουν το επιτρεπτό όριο της διαδικασίας εξετάσεων και δεν επιλέχθηκαν για τους πίνακες περιόδου 2009-2010, δικαιούνται επανεξέτασης, σε ημερομηνία που θα ανακοινωθεί από τη ΔΑΔ/ΕΠΟ τον Ιανουάριο 2010. Επιπλέον, ανακοινώνεται ότι τα αποτελέσματα των εξετάσεων των εκπαιδευτών διαιτησίας ανά Εθνική Κατηγορία, θα ανακοινωθούν εντός της προσεχούς (21-25/9/2009) εβδομάδα.
2. Για την Γ΄ Εθνική κατηγορία, η Φθιώτιδα θα εκπροσωπείτε για το 2009-2010, από τους παρακάτω Παρατηρητές:
1. Παπακώστα Αθανάσιο
2. Κλειτσάκη Αθανάσιο &
3. Σιούτα Κωνσταντίνο


ΓΙΑ ΤΗΝ Ε.Δ. /Ε.Π.Σ.Φ.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΑ ΜΕΛΗ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝ -ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ Ε.

Σάββατο, 12 Σεπτεμβρίου 2009

Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής ΕΠΣΦ

Αστήρ Σταυρού – Νίκη Μακρακώμης 0-3
Αχιλλέας Δομοκού –Γλύφα 3-0
Προοδευτική Λάρυμνας -Κομποτάδες 2-1
Άρης Αγ. Κων-νου –Έφηβοι ΑΣ Λαμία 4-0
Κηφισσός -Ελατειακός 3-0
Μαλεσίνα 2008- Δάφνη Λιβανατών 3-0
Πανδαμαστιακός –Οπούντιος Μαρτίνου 5-1
Ηρακλής Ροδίτσας -Στυλίδα 2-0
Αρχάνι –Αταλάντη 2-2

Παρασκευή, 11 Σεπτεμβρίου 2009

Καλή ποδοσφαιρική χρονιά!

Με την έναρξη του πρωταθλήματος 2009-2010, ο Σύνδεσμος Διαιτητών Ποδοσφαίρου Φθιώτιδας εύχεται στην Ε.Π.Σ.Φ. στις ομάδες του νομού, παίχτες, παράγοντες,προπονητές φιλάθλους και διαιτητές, καλή ποδοσφαιρική χρονιά γεμάτη υγεία και χωρίς βία στα γήπεδα.

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

Φιλικός αγώνας
Κυριακή 13-09-2009 ΩΡΑ : 17.00

ΑΓΩΝΑΣ: Αιαντας Λαμίας - Ατρόμητος Σπερχειάδας Γηπ.Γαλανεϊκων
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΟΗΘΟΙ: Κοτσιλίτης Ευάγγελος - Δαϊτσιώτη Μαρία

Παρατηρητές Γ' Εθνικής απο την Φθιώτιδα


Με τρεις παρατηρητές θα εκπροσωπηθεί η Φθιώτιδα στο πρωτάθλημα Γ' Εθνικής για την ποδοσφαιρική περίοδο 2009-2010.
Συγκεκριμένα απο τους κ.κ.:
1.Παπακώστα Αθανάσιο
2.Σιούτα Κων/νο &
3.Κλειτσάκη Αθανάσιο

Πέμπτη, 10 Σεπτεμβρίου 2009

Α1 ΕΠΣΦ- 1η αγωνιστική

Πρωτάθλημα Α1- ερασιτεχνικής κατηγορίας
1η αγωνιστική Σάββατο 12-09-2009 ώρα : 17.00


Αγώνας: Αστήρ Σταυρού – Νίκη Μακρακώμης
Διαιτητής: Μπλούνας Ιωάννης
Βοηθοί: Μουτσώκος - Πατάγιας

Αγώνας: Αχιλλέας Δομοκού –Γλύφα
Διαιτητής: Σταμάτης Χρήστος
Βοηθοί: Δαουκλιώτης Κ. - Κιούσης

Αγώνας: Προοδευτική Λάρυμνας -Κομποτάδες
Διαιτητής: Οικονόμου Θεόδωρος
Βοηθοί: Κουτσόβουλος - Κουντουριώτης

Αγώνας: Άρης Αγ. Κων-νου –Έφηβοι ΑΣ Λαμία
Διαιτητής: Ξαρχάς Νίκος
Βοηθοί: Μπακάλης - Κόντος

Αγώνας: Κηφισσός -Ελατειακός
Διαιτητής: Κυριακόπουλος Γεώργιος
Βοηθοί: Δόσκορης – Λουκάς Δημ.

Αγώνας: Μαλεσίνα 2008- Δάφνη Λιβανατών
Διαιτητής: Λιτοσελίτης Δημήτριος
Βοηθοί: Τσαλίκης - Ζαϊμης

Αγώνας: Πανδαμαστιακός –Οπούντιος Μαρτίνου
Διαιτητής: Τζοβάρας Γεώργιος
Βοηθοί: Ντόβας Ιωαν. - Παραστατίδης

Αγώνας: Ηρακλής Ροδίτσας -Στυλίδα
Διαιτητής: Ξηρομερίτης Κώστας
Βοηθοί: Τσιορτός- Λαγός

Αγώνας: Αρχάνι –Αταλάντη Γηπ. Μακρακώμης
Διαιτητής: Γιαννόπουλος Χρήστος
Βοηθοί: Μαστρογιάννης -Ζαφείρης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΦ 12 @13-9-209

ΚΥΠΕΛΛΟ Ε.Π.Σ.Φ.
Σάββατο 12-09-2009 ΩΡΑ : 16.30


ΑΓΩΝΑΣ: Ακαδημία ποδ. Λαμίας – Νέο Κρίκελλο Γηπ. ΕΠΣΦ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Βελέντζας Γεώργιος
ΒΟΗΘΟΙ: Ξηρομερίτης Γ. - Πισπιρίγκος

ΑΓΩΝΑΣ: Αίαντας Λαμίας – ΑΣ Λαμία Γηπ. Γαλανέϊκων
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γκαλιμάνης Ευάγγελος
ΒΟΗΘΟΙ: Παπαμίχος – Κανδηλάρης

ΑΓΩΝΑΣ: Σπερχειάδα 2005- Μακρακώμη - Γηπ. Α. Καλλιθέας ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ντζάθας Χαρίλαος
ΒΟΗΘΟΙ: Βλάχος –Μπάμπαλης Κ.


ΚΥΠΕΛΛΟ Ε.Π.Σ.Φ.
Κυριακή 13-09-2009 ΩΡΑ : 16.30


ΑΓΩΝΑΣ: Αστέρας Αγ. Σεραφείμ - Κομνηνός
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Καραγεώργος Θεόδωρος
ΒΟΗΘΟΙ: Χατζηθεοδώρου – Παγιατάκη Καλή

ΑΓΩΝΑΣ: Τυμφρηστός - Βίτωλη
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ζιώγας Δημήτρης
ΒΟΗΘΟΙ: Καλαμάρας – Παππά Κατερίνα

ΑΓΩΝΑΣ: Βαθύκοιλο -Ράχες
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κούνζος Νίκος
ΒΟΗΘΟΙ: Κουτσούμπας Κ –Δαουκλιώτη Ευα

ΑΓΩΝΑΣ: Κένταυρος Αχινού – Προμηθέας Στυλίδας
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αναγνώστου Κώστας
ΒΟΗΘΟΙ: Γερασιμίδης Γαλάνη Δώρα

ΑΓΩΝΑΣ: Εκκάρα – Νέο Μοναστήρι
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Σκεπετάρης Πέτρος
ΒΟΗΘΟΙ: Χαρίσης - Λιόσης

ΑΓΩΝΑΣ: Κορομηλιά – Ατσαλένιος Πετρωτού Γηπ. ΕΠΣΦ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Καρακώστας Δημήτρης
ΒΟΗΘΟΙ: Μπέη Βιβή - Μπέλλης

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
ΑΓΩΝΑΣ: Αγ. Γεώργιος Τυμφρηστού –ΑΣ Λαμία - ώρα: 17.00ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μπλούνας Ιωάννης
ΒΟΗΘΟΙ: Τσιούμας Κατσόγιαννος

Πίνακας παρατηρητών Γ΄ Εθνικής περιόδου 2009-2010

Πίνακας παρατηρητών Γ΄ Εθνικής περιόδου 2009-2010

Αλεξανδρόπουλος Παναγιώτης Αθηνών
Αγγελόπουλος Χαράλαμπος Αθηνών
Γεωργακόπουλος Ιωάννης Αθηνών
Ζερβός Σαράντος Αθηνών
Κώτσης Κων/νος Αθηνών
Παπαπέτρου Ιωάννης Αθηνών
Πρωτοπαπαδάκης Κων/νος Ανατολικής Αττικής
Αρκουμάνης Κων/νος Θεσ/νίκης
Κωνσταντόπουλος Ιωάννης Θεσ/νίκης
Λιόλιος Δημήτριος Θεσ/νίκης
Μιχαηλίδης Πέτρος Θεσ/νίκης
Μπάρας Γεώργιος Θεσ/νίκης
Νικολαϊδης Γεώργιος Θεσ/νίκης
Πασχαλίδης Αναστάσιος Θεσ/νίκης
Προδαφίκας Απόστολος Θεσ/νίκης
Κόκκοτος Βασίλειος Αιτ/νίας
Λύτρας Νικόλαος Αιτ/νίας
Ρουσσογιάννης Βασίλειος Αιτ/νίας
Τσιντζέλης Χριστόφορος Αιτ/νίας
Δανιγγέλης Φώτιος Αργολίδας
Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος Αργολίδας
Κυρίου Ελένη Αρκαδίας
Πλέσσιας Κων/νος Αρκαδίας
Ιωάννου Ανδρέας Αχαΐας
Κωσταδήμας Λάζαρος Αχαΐας
Νικολακόπουλος Νικόλαος Αχαΐας
Παπανικολάου Δημήτριος Αχαΐας
Σακελλαρίου Ανδρέας Αχαΐας
Αθανασιάδης Ιωάννης Δράμας
Αλατζάς Ιωάννης Δράμας
Κεκλίκογλου Κυριάκος Δράμας
Βασιλείου Παναγιώτης Δωδ/νήσου
Ερωτόκριτος Μιχαήλ Δωδ/νήσου
Δερμανόπουλος Ιωάννης Εβρου
Τζιμοτούδης Απόστολος Εβρου
Μαργαρίτη Χρύσα Εύβοιας
Τρίκκας Κων/νος Εύβοιας
Κωτσιαντής Σπυρίδων Ημαθίας
Χριστοδούλου Αναστάσιος Ημαθίας
Τίκας Λάμπρος Ηπείρου
Βιδάκης Φρίξος Ηρακλείου
Μαστορίδης Αναστάσιος Ηρακλείου
Συριγωνάκης Νικόλαος Ηρακλείου
Βασιλέσκου Ράντου Θεσσαλίας
Κουζάκης Ιωάννης Θεσσαλίας
Κουσκουρίδας Σωτήριος Θεσσαλίας
Παλάσης Παναγιώτης Θεσσαλίας
Γεωργάκης Χαράλαμπος Θεσπρωτίας
Κάτσιος Αθανάσιος Θεσπρωτίας
Τελίδης Ηλίας Καβάλας
Κοντονίκας Γεώργιος Καρδίτσας
Κουτσιοσμινάκης Δημήτριος Καρδίτσας
Σκούρας Θωμάς Καρδίτσας
Στάθης Ανδρέας Καρδίτσας
Καραμανίδης Δημήτριος Καστοριάς
Μέριανος Ιωάννης Κέρκυρας
Βασιλάτος Παναγής Κεφ/νίας
Μουλασιώτης Δημήτριος Κοζάνης
Παπαδόπουλος Αντώνιος Κοζάνης
Τσιακμάκης Σωκράτης Κοζάνης
Αργύρης Παναγιώτης Κορινθίας
Θεοδωρόπουλος Βλάσσιος Κορινθίας
Αρμακόλας Αναστάσιος Κυκλάδων
Καλύβας Ιωάννης Κυκλάδων
Ροζάκης Γεώργιος Λακωνίας
Σελίμος Νικόλαος Λακωνίας
Γιαννακόπουλος Κοσμάς Λάρισας
Γιαννακός Αντώνιος Λάρισας
Νίτσας Αστέριος Λάρισας
Λιάγκος Θωμάς Λασιθίου
Νικολόπουλος Αθανάσιος Μεσσηνίας
Κοδωνάς Φώτιος Ξάνθης
Βυρώζης Πάρις Πέλλας
Καρασαββαΐδης Παναγιώτης Πέλλας
Καρυπίδης Χρήστος Πέλλας
Χαρίσης Ιωάννης Πέλλας
Δελήμπασης Κυριάκος Ρεθύμνου
Καλαιτζάκης Εμμανουήλ Ρεθύμνου
Χριστοδουλάκης Δημήτριος Ρεθύμνου
Θεοδωρίδης Θεόφιλος Σερρών
Ιακωβίδης Πολύκαρπος Σερρών
Ίτσκος Δημήτριος Σερρών
Καδέμογλου Αλέξανδρος Σερρών
Κουρτίδης Παναγιώτης Σερρών
Στεφάνου Πασχάλης Σερρών
Γιάγκος Παναγιώτης Τρικάλων
Θεοχάρης Μιλτιάδη Τρικάλων
Κωτούλας Ηλίας Τρικάλων
Κλειτσάκης Αθανάσιος Φθιώτιδας
Παπακώστας Αθανάσιος Φθιώτιδας
Σιούτας Κων/νος Φθιώτιδας

Βακαλόπουλος Χρήστος Φλώρινας
Αλογδιανάκης Γεώργιος Χανίων
Γρυφάκης Εμμανουήλ Χανίων
Χατζηδάκης Γεώργιος Χανίων

Τετάρτη, 9 Σεπτεμβρίου 2009

Ανακοίνωση για τους Διαιτητές


Παρακαλούνται ΟΛΟΙ οι Διαιτητές ΑΜΕΣΩΣ μετά το τέλος του αγώνα που θα διευθύνουν, να επικοινωνούν με τον κ. Παπακώστα στο 6974934800 η τον κ. Σπυρόπουλο στο 6932545493 και να τους αναφέρουν το αποτέλεσμα του παιχνιδιού.

ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ,ΒΟΗΘΩΝ Σ.ΛΙΓΚΑ ΤΟ ΔΙΗΜΕΡΟ 18-19 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΑ

ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ,ΒΟΗΘΩΝ Σ.ΛΙΓΚΑ ΤΟ ΔΙΗΜΕΡΟ 18-19 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΑ

Συντάχθηκε από τον/την vdouk . www.diaititis.gr

Η Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας και η Διεύθυνση Ανάπτυξης Διαιτησίας της ΕΠΟ, μαζί με την Ενωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Εύβοιας, διοργανώνουν τη δεύτερη συγκέντρωση διαιτητών και βοηθών διαιτητών σούπερ λίγκα
Η συγκέντρωση θα πραγματοποιηθεί στις 18-19/9/2009 στη Χαλκίδα στο ξενοδοχείο «Πέλαγος» και σε αυτήν έχει προσκληθεί από την ΕΠΟ για να διδάξει ο κ. David Elleray, μέλος της Επιτροπής Διαιτησίας της OYEΦΑ. Η εκδήλωση διοργανώνεται σε συνεργασία με τον ΣΔΠ Εύβοιας,που παράλληλα κάνει και το 14ο διεθνές σεμινάριο διαιτησίας " Αντώνης Βασσάρας" με χορηγό το υπουργείο τουριστικής Αναπτυξης, αφού ο υπουργός Κ.Μαρκόπουλος είναι υποψήφιος με την Ν.Δ στο νομό Ευβοίας
Στο σεμινάριο θα διδάξουν πέρα απ τον Αγγλο Ελεραιη ,ο διευθυντής ανάπτυξης της ΕΠΟ και μέλος επίσης της επιτροπής διαιτησίας της ΟΥΕΦΑ Κυρος Βασσάρας οπως και οι διεθνείς εκπαιδευτές Πλάτων Μποζατζίδης και Γιαννης Τσαχειλίδης.

Πίνακας Διαιτητών Γ΄ Εθνικής περιόδου 2009-2010

Πίνακας Διαιτητών Γ΄ Εθνικής περιόδου 2009-2010

Δημοσιεύθηκε την 09-09-2009 στο diaitisia.gr
Η Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας ανακοινώνει τον πίνακα Διαιτητών πρωταθλήματος Γ΄ Εθνικής Κατηγορίας της περιόδου 2009-2010...
Ασπραδάκης Ευάγγελος Αθηνών
Ευαγγέλου Αγγελος Αθηνών
Ιωσηφίδης Σταύρος Αθηνών
Καραχρήστος Σπυρίδων Αθηνών
Σιδερής Ανδρέας Αθηνών
Σφακιανάκης Ιωσήφ Αθηνών
Tσουκαλάς Χαράλαμπος Αθηνών
Βάτσιος Αριστείδης Δυτικής Αττικής
Σταθόπουλος Σπυρίδων Δυτικής Αττικής
Αγγελάκης Αγγελος Θεσ/νίκης
Γαλατσός Κωνσταντίνος Θεσ/νίκης
Δαμιανίδης Γεώργιος Θεσ/νίκης
Μολιχιτούδης Σταμάτιος Θεσ/νίκης
Διώτης Κωνσταντίνος Αιτ/νίας
Ρατσιάτος Νικόλαος Αργολίδας
Αγγελάκος Γεώργιος Αρκαδίας
Δημογέροντας Κωνσταντίνος Αρκαδίας
Παπαγεωργίου Γεώργιος Aρτας
Κωνσταντάκης Κωνσταντίνος Αχαΐας
Μουρτζάκης Ιωάννης Αχαΐας
Μπορτζάρης Αθανάσιος Αχαΐας
Καραλιόλιος Ανδρέας Γρεβενών
Πρασατζής Δημήτριος Δράμας
Τσενεκίδης Γεώργιος Δράμας
Αντωνάς Σταμάτιος Δωδ/νήσου
Ασημακόπουλος Ηλίας Δωδ/νήσου
Κυριαζίδης Γεώργιος Eβρου
Βρακάς Χρυσοβαλάντης Εύβοιας
Φώτης Στυλιανός Εύβοιας
Μαλούτας Δημήτριος Ημαθίας
Κατσικογιάννης Αλέξανδρος Ηπείρου
Μπαλατσούκας Κωνσταντίνος Ηπείρου
Κοκκινάκης Μηνάς Ηρακλείoυ
Γκράνας Χρήστος Θράκης
Τερετίδης Φώτιος Καβάλας
Φραγκάκης Χρήστος Καβάλας
Στεφανίδης Χαράλαμπος Καστοριάς
Νταγιούκλας Χρήστος Κεφ/νίας
Σέζος Αθανάσιος Κιλκίς
Σκούπρας Ευστράτιος Κιλκίς
Κοεμτζίδης Παναγιώτης Κοζάνης
Πλιάκης Εμμανουήλ Κοζάνης
Χονδρόπουλος Παντελής Κορινθίας
Ζήλος Αντώνιος Λάρισας
Κακάνης Νικόλαος Λάρισας
Καρακώστας Απόστολος Λάρισας
Κορέστης Αντώνιος Λάρισας
Μπουμαρσόπουλος Αγησίλαος Λάρισας
Μπινιχάκης Ιωάννης Λασιθίoυ
Βουρανής Παναγιώτης Λέσβου
Κουλουδής Παναγιώτης Λέσβου
Μπλάνας Γεώργιος Μεσσηνίας
Νίκας Δημήτριος Μεσσηνίας
Νικολόπουλος Ηλίας Μεσσηνίας
Τζήλος Αθανάσιος Ξάνθης
Τομίδης Ελευθέριος Πέλλας
Ισαρης Λουκάς Πιερίας
Κάζας Αθανάσιος Πιερίας
Συμεωνίδης Παναγιώτης Πιερίας
Αγριτέλης Ιωάννης Ρεθύμνου
Φωτιάδης Ανανίας Σερρών
Γρατσάνης Ευάγγελος Τρικάλων
Μανούρας Χρήστος Τρικάλων
Κυριακόπουλος Γεώργιος Φθιώτιδας
Σωσώνης Ιωάννης Φθιώτιδας
Παυλίδης Αντώνιος Χαλκιδικής
Σημαιάκης Απόστολος Χαλκιδικής
Τσακαλίδης Ισαάκ Χαλκιδικής
Γιαννουλάκης Γεώργιος Χανίων
Ντοκάκης Κυριάκος Χανίων
Σημείωση: οι πίνακες θα συμπληρωθούν μόλις αξιολογηθούν τα γραπτά και τα αγωνιστικά τεστ των Διαιτητών Δ΄ Κατηγορίας, τα οποία τελείωσαν την Δευτέρα 7/9/2009.

Πίνακας Βοηθών Διαιτητών Γ΄ Εθνικής περιόδου 2009-2010

Πίνακας Βοηθών Διαιτητών Γ΄ Εθνικής περιόδου 2009-2010

Δημοσιεύθηκε την 09-09-2009 στο diaitisia.gr
Η Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας ανακοινώνει τον πίνακα Βοηθών Διαιτητών πρωταθλήματος Γ΄ Εθνικής Κατηγορίας της περιόδου 2009-2010...
Γεωργής Αντώνιος Αθηνών
Γκαβέρας Γρηγόριος Αθηνών
Γκαβέρας Δημήτριος Αθηνών
Γκουντελόπουλος Ταξιάρχης Αθηνών
Γουρνάκης Αριστείδης Αθηνών
Δόσης Μιχαήλ Αθηνών
Ζήκος Δημήτριος Αθηνών
Κοσμάς Κων/νος Αθηνών
Κουτσογιάννος Νότης Αθηνών
Λαμπρόπουλος Νικόλαος Αθηνών
Μεϊντανάς Ανδρέας Αθηνών
Ρούσσου Ιωάννα Αθηνών
Χαλιάσος Κων/νος Αθηνών
Χίνος Ορέστης Αθηνών
Ανδρεάδης Αναστάσιος Ανατολικής Αττικής
Πολυχρονιάδης Πολυχρόνης Ανατολικής Αττικής
Τζαφόλιας Βασίλειος Ανατολικής Αττικής
Τζαφόλιας Δημήτριος Ανατολικής Αττικής
Στρατής Ευστράτιος Δυτικής Αττικής
Γκοτζαρίδης Βασίλειος Θεσ/νίκης
Δημάκας Γεώργιος Θεσ/νίκης
Ιωακειμίδης Μιχαήλ Θεσ/νίκης
Νικολαϊδης Κων/νος Θεσ/νίκης
Παλάσκας Δημήτριος Θεσ/νίκης
Πανταζής Νικόλαος Θεσ/νίκης
Πελετίδης Χρήστος Θεσ/νίκης
Ταιρίδης Γεώργιος Θεσ/νίκης
Τσαγγάρη Νεκταρία Θεσ/νίκης
Τσιάτσιος Χαρίλαος Θεσ/νίκης
Ανδρώνης Βασίλειος Πειραιά
Γιαννακόπουλος Παναγιώτης Πειραιά
Γκολές Παναγιώτης Πειραιά
Μαρινάκης Κων/νος Πειραιά
Σταμάτης Μάριος Πειραιά
Λιόνας Βασίλειος Αιτ/νίας
Χουλιάρας Σπυρίδων Αιτ/νίας
Βεργέτης Δημήτριος Αρκαδίας
Μποβέρος Δημήτριος Αρκαδίας
Γεωργάρας Δημήτριος Αρτας
Πλακουτσής Ιωάννης Αρτας
Kούτσης Θεόδωρος Αχαΐας
Παλαιολόγος Σπυρίδων Αχαΐας
Παπαδήμας Ιωάννης Αχαΐας
Τσιμίκος Δημήτριος Αχαΐας
Πουρνάρας Νικόλαος Βοιωτίας
Ρίγκος Παν/της Γρεβενών
Βαντσής Ιωάννης Δράμας
Βασιλειάδης Χρήστος Δράμας
Παρχαρίδης Θεόδωρος Δράμας
Χαραλαμπίδης Σταύρος Δράμας
Κόττας Σωτήριος Ηλείας
Λαμπρόπουλος Παναγιώτης Ηλείας
Βελεγράκης Στυλιανός Ηρακλείου
Δασκαλάκης Ιωάννης Ηρακλείου
Κουράκης Ιωάννης Ηρακλείου
Νικολακάκης Βασίλειος Ηρακλείου
Καραλής Ελευθέριος Ηπείρου
Κούτρας Νικόλαος Ηπείρου
Παπαδημητρίου Αγγελος Ηπείρου
Σιαμέτης Αλέξανδρος Ηπείρου
Αποστολόπουλος Δημήτριος Θεσσαλίας
Δαλούκας Αντώνιος Θεσσαλίας
Πετρόπουλος Κων/νος Θεσσαλίας
Χαρίτζης Μιχαήλ Θράκης
Αναγνωστόπουλος Δημήτριος Καβάλας
Πτηνόπουλος Ρωμανός Καβάλας
Βαφειάδης Δημήτριος Καρδίτσας
Διπλάρης Αντώνιος Καρδίτσας
Λουκέρης Γεώργιος Κεφ/νίας
Αποστολίδης Απόστολος Κιλκίς
Παπαδόπουλος Στυλιανός Κιλκίς
Τσαμπαζάκης Νικόλαος Κιλκίς
Χρυσάνθου Βασίλειος Κορινθίας
Καραμπούλας Θεόδωρος Λάρισας
Τσακνάκης Πέτρος Λάρισας
Παπαδοπετράκης Μιχαήλ Λασιθίου
Ψαθάκης Ν. Λασιθίου
Παξιμαδάς Σταύρος Λέσβου
Τσιακίρης Γεώργιος Λέσβου
Φαναρτζής Ευστράτιος Λέσβου
Καστανάς Χ. Μεσσηνίας
Μπάρδης Γεώργιος Μεσσηνίας
Συμιακός Δημήτριος Ξάνθης
Χατζημωυσιάδης Αναστάσιος Ξάνθης
Μιχαλόγλου Αγγελος Πέλλας
Σίπκας Σταύρος Πέλλας
Γιαμούζης Αναστάσιος Πιερίας
Φυρινίδης Ευστάθιος Πιερίας
Κομκοτός Ιωάννης Ρεθύμνου
Σταυρουλάκης Γεώργιος/Ι Ρεθύμνου
Συνιοράκης Αντώνιος Ρεθύμνου
Βούρος Βασίλειος Σάμου
Ευθυμιάδης Χρήστος Σερρών
Κυρβέης Στέφανος Σερρών
Πετρίδης Ιωάννης Σερρών
Σάββας Ν. Σερρών
Μανάσης Μιχαήλ Τρικάλων
Νιώτη Ανδρονίκη Τρικάλων
Παπαïωάννου Δημήτριος Φλώρινας
Μαλεζίδης Παντελής Φλώρινας
Τσαλίκης Βάïος Φθιώτιδας
Κελάζογλου Γεώργιος Χαλκιδικής
Κριτόπουλος Ιωάννης Χαλκιδικής
Δρακακάκης Νικόλαος Χανίων
Σημείωση: οι πίνακες θα συμπληρωθούν μόλις αξιολογηθούν τα γραπτά και τα αγωνιστικά τεστ των Διαιτητών Δ΄ Κατηγορίας, τα οποία τελείωσαν την Δευτέρα 7/9/2009.

Τρίτη, 8 Σεπτεμβρίου 2009

Αγιασμός στο Σ.Δ.Π.Φ.

ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ 6 – 35100 ΛΑΜΙΑ
ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2231034814
FAX: 2231024316
Ε-mail: sdp-fth@otenet.gr

ΛΑΜΙΑ 08-09-2009

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ No 19


Καλούνται όλα τα μέλη του Συνδέσμου , να βρίσκονται την Δευτέρα 14 Σεπτεμβρίου 2009 και ώρα 19.30 στα γραφεία του Συνδέσμου για τον αγιασμό και την πρώτη επίσημη συγκέντρωση , εν όψει της νέας ποδοσφαιρικής περιόδου 2009-2010.
Η παρουσία όλων είναι υποχρεωτική.


Για το Δ. Σ./Σ.Δ.Π.Φ.
Ο Πρόεδρος Ο Γενικός Γραμματέας

Ιωάννης Σπυρόπουλος Αθανάσιος Παπακώστας

Παρασκευή, 4 Σεπτεμβρίου 2009

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΦ 5 & 6-9-09

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ/Ε.Π.Σ.Φ.
Οθωνος 1, 35100 Λαμία
Τηλέφωνα: 22310 51966 - 6932 545493 – 6974 934800
Email: ed.epsf@yahoo.gr

ΚΥΠΕΛΛΟ Ε.Π.Σ.Φ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 05-09-2009 ΩΡΑ: 17.00

ΑΓΩΝΑΣ: ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08 Vs ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Τζοβάρας Γεώργιος ΑΝΑΒΟΛΗ 16/9-09
ΒΟΗΘΟΙ: Τσαλίκης Βαϊος Κυριαζής Σταύρος

ΑΓΩΝΑΣ: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ Vs ΠΑΝΖΕΛΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:Κουντουργιώτης Αθανάσιος
ΒΟΗΘΟΙ: Λουκάς Δημήτρης Δαϊτσιώτη Μαρία

ΑΓΩΝΑΣ: ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ Vs ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μπλούνας Ιωάννης
ΒΟΗΘΟΙ: Πρατήλας Δημήτρης Μαρανδιανός Δημήτρης

ΑΓΩΝΑΣ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ Vs ΝΙΚΗ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κυριακόπουλος Γεώργιος
ΒΟΗΘΟΙ: Σκεπετάρης Πέτρος Σκάρλας Γεώργιος

ΑΓΩΝΑΣ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ Vs ΚΑΣΤΡΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μουτσώκος Βελισσάριος
ΒΟΗΘΟΙ: Χατζηθεοδώρου ΧριστόφοροςΒλάχος Ευάγγελος

ΑΓΩΝΑΣ: ΦΡΑΝΤΖΗ Vs ΕΛΠΙΔΕΣ ΓΗΠ: ΕΠΣΦ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Βελέντζας Γεώργιος
ΒΟΗΘΟΙ: Κουτσόβουλος Βασίλης Κάππος Δημήτρης

ΑΓΩΝΑΣ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝVs ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Σωσώνης Ιωάννης
ΒΟΗΘΟΙ: Μπάμπαλης Κώστας Αναγνώστου Κώστας

ΑΓΩΝΑΣ: ΗΡΑΚΛΕΙΑ Vs ΠΑΝΔΑΜΑΣΤΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Τζοβάρας Γεώργιος
ΒΟΗΘΟΙ: Παραστατίδης Γεώργιος Παπαμίχος Ιωάννης

ΑΓΩΝΑΣ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ Vs ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γκαλιμάνης Ευάγγελος
ΒΟΗΘΟΙ: Ζαϊμης Νίκος Μαρανδιανός Παναγιώτης

ΑΓΩΝΑΣ: ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ Vs ΑΓΡΟΤΗΣ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αυγέρης Ηλίας
ΒΟΗΘΟΙ: Πατάγιας Γεώργιος Μπέλλης Γεώργιος







ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ/Ε.Π.Σ.Φ.
Οθωνος 1, 35100 Λαμία
Τηλέφωνα: 22310 51966 - 6932 545493 – 6974 934800
Email: ed.epsf@yahoo.gr

ΚΥΠΕΛΛΟ Ε.Π.Σ.Φ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 06-09-2009 ΩΡΑ: 17.00

ΑΓΩΝΑΣ: ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣVs ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Οικονόμου Θεόδωρος
ΒΟΗΘΟΙ: Αποστόλου Γεωργία Μαστρογιάννης Ιωάννης

ΑΓΩΝΑΣ: ΚΗΦΙΣΟΣ Vs ΑΤΑΛΑΝΤΗ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιαννόπουλος Χρήστος ΑΝΑΒΟΛΗ 16/9/09
ΒΟΗΘΟΙ: Δουδούμης Ανέστης Δόσκορης Χρήστος

ΑΓΩΝΑΣ: ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Vs ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κόντος Μιχάλης
ΒΟΗΘΟΙ: Ζιώγας Δημήτρης Καραγεώργος Θεόδωρος

ΑΓΩΝΑΣ: ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΟ Vs ΑΡΧΑΝΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Δαουκλιώτης Αβραάμ
ΒΟΗΘΟΙ: Τσαλίκης Βάϊος Παππά Κατερίνα

ΑΓΩΝΑΣ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Vs ΚΑΛΥΒΙΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιαννόπουλος Χρήστος
ΒΟΗΘΟΙ: Κούντζος Νίκος Γαλανή Θεοδώρα

ΑΓΩΝΑΣ: ΕΦΗΒΟΙ ΑΣ ΛΑΜΙΑ Vs ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ: ΑΝΘΗΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ντζάθας Χαρίλαος
ΒΟΗΘΟΙ: Τσαδήμας Αντώνης Λιτοσελίτης Γεώργιος

ΑΓΩΝΑΣ: ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ Vs ΓΛΥΦΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Τζοβάρας Γεώργιος
ΒΟΗΘΟΙ: Ντόβας Ιωάννης Λαγός Βασίλης

ΑΓΩΝΑΣ: ΣΤΥΛΙΔΑ Vs ΑΥΛΑΚΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Τσιορτός Κωνσταντίνος
ΒΟΗΘΟΙ: Κιούσης Παναγιώτης Δαουκλιώτη Ευαγγελία

ΑΓΩΝΑΣ: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥVs ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΤΑΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ξαρχάς Νικόλαος
ΒΟΗΘΟΙ: Κατσόγιαννος Μάριος Σάκκος Ηλίας

ΑΓΩΝΑΣ: ΚΑΛΑΜΑΚΙ Vs ΜΑΚΡΟΛΙΒΑΔΟ ΓΗΠ: ΕΠΣΦ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:Δαουκλιώτης Κωνσταντίνος
ΒΟΗΘΟΙ: Παγιατάκη Καλούσα Τσιούμας Χρήστος

Τετάρτη, 2 Σεπτεμβρίου 2009

Συμμετοχή γυναικών στα τεστ

Το τμήμα ανάπτυξης Διαιτησίας, ανακοινώνει ότι όσες γυναίκες Διαιτητές θέλουν να λάβουν μέρος στα περιφερειακά αγωνιστικά τεστ, προκειμένου να συμμετέχουν στα γυναικεία πρωταθλήματα, μπορούν να προσέλθουν στο γήπεδο της Ελευσίνας στις 07/09/09 και ώρα 06.30.